Regulamin

1. Jako, że jestem tu sama oraz jestem osobą pracującą, mającą własne życie, proszę mnie nie poganiać. Z tego również powodu czas na wykonanie jednego szablonu jest nieograniczony, aczkolwiek postaram się wykonać je w miarę krótkim czasie.
2. Zamówienia składamy tylko i wyłącznie w zakładce Złóż zamówienie.
3. Przyjęte zamówienie ląduje na stronie głównej w gadżecie Kolejka, gdzie można obserwować postępy. Po przyjęciu zamówienia nie zamawiaj tego samego szablonu u innych autorek oraz na innych szabloniarniach lub na odwrót. Szanujmy się nawzajem!
4. Po wykonaniu szablonu informuję pod najnowszą notatką na blogu, a komentarz z zamówieniem usuwam. Jeśli nie posiadasz żadnego postu, informację wysyłam na podany przez Ciebie kontakt.
5. W celu ochrony Szablonu przed "kradzieżą" funkcja Pobierz zostaje usunięta, gdy szablon pojawi się na blogu zamawiającego.
6. Jeśli zostałeś poinformowany o wykonanym szablonie, prosiłabym o krótką opinię na jego temat. Dzięki temu mogę się poprawić, jak i zobaczyć własne błędy, których wolałabym nie popełniać.
7. Z racji, że z moim zaufaniem jest ciężko - jest hasło, które musisz podać w zamówieniu.
Hasło: I'm lovin' it! [może ulec zmianie].
8. Nie ma limitu zamówień. Jeśli jednak chcesz zamówić nowy szablon na ten sam blog, co poprzednio, obowiązuje odstęp jednego miesiąca.
9. Gdy kolejka jest zamknięta, proszę nie składać zamówień! Takie komentarze będą ignorowane, a następnie usuwane.
10. Nie edytuj plików graficznych, kodu szablonu, nie wykorzystuj żadnej części szablonu do stworzenia własnego bez mojej zgody.
11. Jeśli szablon zostanie wykonany, lecz nie spodoba Ci się, byłoby miło, gdybyś mimo to ustawił/a go na blogu. Ot, tak, aby uszanować moją pracę.

☛ Przebywając na blogu, komentując posty i odnosząc się do innych użytkowników, zachowaj kulturę osobistą i nie obrażaj nikogo. Nie toleruję poniżania, agresji i zaczepnego chamstwa.

☛ Masz w nosie regulamin? Trzymaj tak dalej, a czarna lista Cię nie ominie.

Buttony
Dziękuję bardzo za wstawienie! :)


Ostatnia aktualizacja: 20.09.2015